Oferta pracy

Asystent(ka) Zarządu

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wspieranie bieżących działań zarządu;
  • Monitorowanie kalendarza członków zarządu - układanie terminarza spotkań i wydarzeń oraz ich organizacja;
  • Uczestnictwo w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań oraz na ich podstawie uzupełnianie zadań w systemie wewnętrznym;
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień, na potrzeby sprawozdawcze i zarządcze;
  • Koordynowanie korespondencji oraz odpowiadanie na mejle;
  • Weryfikacja poprawności dokumentów oraz nadzorowanie podpisywania umów (online i offline);
  • Samodzielne prowadzenie dodatkowo zleconych projektów;
  • Pomoc we wdrażaniu procedur działowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim na poziomie zarządu;
  • Znajomość zagadnień z obszaru marketingu oraz sprzedaży;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne prowadzenie korespondencji;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Umiejętność planowania oraz samoorganizacji w pracy;
  • Wyczucie i wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność oraz umiejętności budowania relacji;
  • Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Znajomość branży e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy