Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu ds. Finansowych i Administracyjnych

Bionorica Polska Sp. z o.o.

Hrubieszowska 6b

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Zarządu Spółki w bieżących działaniach,

  • przygotowywanie prezentacji i raportów dla Zarządu,

  • wspieranie w codziennych obowiązkach Kierownika Finansowego,

  • kontrolę dokumentacji księgowej,

  • stworzenie i prowadzenie archiwum dokumentacji finansowej,

  • obsługę systemów bankowych,

  • sporządzanie lub weryfikację rozliczeń pracowniczych,

  • prowadzenie ewidencji faktur oraz innych dokumentów kosztowych,

  • przygotowywanie, weryfikacja i archiwizacja umów o dzieło, umów zlecenia i innych.

Podział czasu pracy
20%

wsparcie zarządu

80%

wsparcie działu finansowego

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie, ew. studenci (mile widziane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w audycie lub finansach,

  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania trafnych wniosków oraz odpowiedniego ich prezentowania,

  • bardzo dobre umiejętności obsługi komputera (Excel, Word, PowerPoint),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego).

To oferujemy

  • biuro mieszczące się w nowym biurowcu obok metra Daszyńskiego,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • rozwój kompetencji,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • kartę Multisport,

  • kartę miejską,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania się w ramach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Bionorica (www.bionorica.pl) to innowacyjna międzynarodowa firma farmaceutyczna, produkująca nowoczesne leki pochodzenia roślinnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, będąca liderem w swoim segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV w języku polskim.