Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu ds. prawnych

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w GdyniO firmie

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i utrzymywanie kontaktów z podmiotami zewnętrznymi,

  • wsparcie Zarządu w bieżących działaniach,

  • zarządzanie czasem pracy Zarządu Spółki,

  • dbałość o właściwy przepływ korespondencji, w tym dokumentów przesyłanych drogą elektroniczną, kierowanych do Zarządu Spółki,

  • obsługa administracyjna organów Spółki,

  • przygotowywanie do wydawania przez Zarząd dokumentów organizacyjnych oraz wewnętrznych aktów normatywnych Spółki, przygotowywanie pism, raportów i analiz,

  • prowadzenie dokumentacji Zarządu Spółki,

  • wsparcie inspektora ochrony danych osobowych w Spółce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe (prawnicze, administracyjne);

  • staż pracy: minimum 2 lata;

  • doświadczenie zawodowe w zakresie: kompleksowej obsługi Zarządu Spółki, przygotowywania niezbędnej dokumentacji, raportów, analiz, wewnętrznych dokumentów formalno – prawnych;

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

  • znajomość przepisów kodeksu spółek handlowych;

  • znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych;

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B2);

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej: terminowość, rzetelność, elastyczność, umiejętność priorytetyzacji i monitorowania przebiegu powierzonych zadań, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • szkolenia zawodowe

  • elastyczne godziny pracy;

  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, a także świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci