Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu / działu techniczno-handlowego

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lastenic sp. z o.o. jest firmą działającą od 2004 roku. Wykorzystując technologie laserowe, specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych detali oraz szablonów do montażu SMT. Wytwarzane przez nas produkty są szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym i maszynowym.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świdnica

    Oferujemy:

    • samodzielne odpowiedzialne stanowisko,
    • stabilne warunki zatrudnienia -  umowa o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji.

    Twoje zadania:

    • kompleksowe wsparcie Zarządu oraz działu techniczno-handlowego,
    • opracowywanie dokumentów: projektów uchwał, zarządzeń, komunikatów, pism wewnętrznych i zewnętrznych, raportów,
    • przygotowywanie analiz oraz ofert handlowych i zamówień,
    • koordynowanie zadań i obiegu dokumentów związanych z działalnością spółki,
    • nadzorowanie przyjętego systemu jakości w firmie,
    • budowanie dobrych relacji z kontrahentami i dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Oczekiwania wobec kandydatek / kandydatów:

    • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny,
    • doskonała organizacja pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • kreatywność, asertywność, wysoka kultura osobista,
    • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane zadania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.