Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

HAMA POLSKA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

HAMA POLSKA sp. z o.o.

Poznańska 5

Gądki (pow. poznański)

Hama Polska to część międzynarodowego koncernu Hama GmbH – lidera rynku z branży akcesoriów. W swoim portfolio posiadamy kilka tysięcy produktów, które na co dzień stanowią ułatwienie w różnych dziedzinach życia.

Twoje zadania:

  • realizacja wszelkich zadań związanych z codziennym, prawidłowym funkcjonowaniem sekretariatu,
  • wsparcie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • organizacja krajowych i zagranicznych podróży służbowych Zarządu i pracowników - rezerwacja hoteli, biletów i restauracji,
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji,
  • przygotowywanie pism i dokumentów,
  • dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura.

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • dobrze znasz język angielski w mowie i w piśmie (warunek konieczny),
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel i poczta elektroniczna),
  • jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i zaangażowaną w podejmowane działania,
  • posiadasz wysoki poziom kultury osobistej,
  • szybko się uczysz i chętnie podejmujesz się nowych zadań,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B .

Możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę,
  • dostęp do branżowego know-how,
  • inspirującą atmosferę,
  • nowoczesne środowisko pracy,
  • bycie częścią zgranego i pełnego pomysłów zespołu,
  • miejsce pracy: Gądki (gm. Kórnik),
  • szeroki pakiet świadczeń pracowniczych, oraz integrację podczas eventów firmowych.
Szukasz stabilnego miejsca pracy, w którym panuje nieformalna atmosfera i wzajemne zrozumienie?

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hama Polska sp. z o.o. z siedzibą 62-023 Gądki, Robakowo, ul. Poznańska 5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Pakiet benefitów:

  • opieka medyczna dla Ciebie i rodziny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta MultiSport,
  • zajęcia z języka angielskiego prowadzone na miejscu,
  • dofinansowanie urlopów,
  • dofinansowanie obiadów,
  • bony i paczki świąteczne,
  • zniżki na produkty z naszej oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy