Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

Unisystem Sp. z o.o.

Nowy Świat 36

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołów w codziennych obowiązkach w zakresie prac biurowych, logistycznych i innych dotyczących bieżącego funkcjonowania biura,

  • Komunikacja wewnętrzną i zewnętrzną w imieniu Zarządu,

  • Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań,

  • Realizacja projektów prowadzonych przez Zarząd,

  • Organizowanie spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych,

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Członków Zarządu,

  • Zarządzanie obiegu dokumentów i korespondencji w firmie,

  • Pomoc przy obsłudze gości i klientów firm.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Umiejętność perfekcyjnej organizacji pracy i multizadaniowości,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,

  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość i obsługa programów MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-15),

  • Realny wpływ na kształt firmy ze względu na płaską strukturę organizacyjną,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,

  • Możliwość nauki języka angielskiego,

  • Dostęp do firmowej biblioteki,

  • Bezpłatny parking na terenie firmy,

  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne,

  • Po upływie okresu próbnego: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Chcesz, aby Twoje pomysły wpływały na rynek nowych technologii?

Szukasz wyzwań i możliwości rozwoju?

Chcesz pracować w zaangażowanym i zmotywowanym zespole?

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań i komponentów służących do wizualizacji informacji. Stawiamy na rozwój, komunikację i ludzi. I szukamy kogoś takiego jak Ty!

Przewiń do profilu firmy