Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kompleksowa obsługa biura Zarządu; w tym realizacja zadań asystenckich związanych z codziennym funkcjonowaniem biura, zarządzanie kalendarzami, organizacja wyjazdów służbowych.

  • Obsługa spotkań; przygotowywanie i organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, odpowiedzialność za zapewnienie niezbędnego sprzętu / cateringu / w trakcie ich trwania.

  • Praca z dokumentacją; zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji kierowanej do Zarządu, przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, redagowanie pism, weryfikacja, edycja i formatowanie dokumentów.

  • Dbałość o estetykę pomieszczeń biura; w tym odpowiedzialność za zapewnienie materiałów pomocniczych / biurowych / spożywczych.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która zapewni profesjonalne wsparcie dla Zarządu w ich codziennych zadaniach. Kandydat/ka, który/a sprawdzi się na tym stanowisku to osoba lubiąca działania wielowątkowe, wymagające samodzielności i kreatywności, dyskretna, łatwo budująca zaufanie.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Biegłość w obsłudze MS Office.

  • Znajomość ogólnych zasad redagowania pism, praktyczna umiejętność sporządzania oficjalnych tekstów urzędowych i firmowych.

  • Wysokie standardy etyczne, znajomość zasad savoir – vivre w biznesie.

  • Profesjonalny wizerunek i wysoka kultura osobista, świadomość wpływu autoprezentacji na relacje z otoczeniem.

  • Perfekcyjna organizacja pracy, multizadaniowość.

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego

  • Stołówka, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę

  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE/IKZE na preferencyjnych warunkach

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy