Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.

Asystent/-ka Zarządu

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.O firmie

Metalowców 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa Sekretariatu Spółki,

  • prowadzenie spraw dotyczących Organów Spółki (Zarządu, Rady Nadzorczej, Zgromadzeń Akcjonariuszy – m.in. przygotowywanie materiałów, projektów uchwał, sprawozdań, wniosków do KRS),

  • prowadzenie księgi protokołów Organów Spółki,

  • wsparcie Zarządu w bieżących i długoterminowych zadaniach, w tym: przygotowywanie raportów, prezentacji biznesowych, opracowywanie materiałów,

  • współpraca z kancelarią prawną,

  • prowadzenie rejestrów dokumentów (między innymi: umów, zarządzeń i poleceń służbowych, pełnomocnictw, uchwał) wraz z kontrolą terminu ich obowiązywania,

  • dbałość o prawidłowy proces obiegu informacji i dokumentów w Spółce,

  • obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych Spółki,

  • umawianie, organizacja i obsługa wydarzeń, spotkań i podróży służbowych,

  • wykonywanie pracy kancelaryjnej, w tym przyjmowanie, rejestracja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe, prawnicze;

  • znajomość kodeksu spółek handlowych, prawa cywilnego,

  • umiejętność zarządzania czasem oraz pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy z zespołem,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel, Outlook),

  • dojrzałość biznesowej,

  • wysoki poziom dyskrecji i kultury osobistej,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w kancelarii prawnej lub spółce prawa handlowego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie,

  • ponad 100-letnią tradycją,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,

  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,

  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,

  • karta Multisport,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • ciekawe wyzwania zawodowe.