Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / ka Zarządu

PICO POLSKA sp. z o.o.

  • gen. Andersa 14, Głuchołazy
    Głuchołazy, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

gen. Andersa 14

Głuchołazy

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • Obsługa interesantów, przyjmowanie gości

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Kontakt i współpraca z kontrahentami firmy oraz instytucjami administracji publicznej

  • Przygotowywanie i redagowanie pism oraz korespondencji mailowej) na polecenie Zarządu Spółki (również w języku angielskim)

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; rejestr pism, faktur, umów – CRM

  • Realizacja zakupu materiałów biurowych, marketingowych i wyposażenia biura

  • Realizacja przesyłek – obsługa portali kurierskich oraz Poczty Polskiej

  • Ścisła współpraca z księgowością i innymi działami firmy

  • Dbałość o właściwą atmosferę i środowisko pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach biurowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, dokładność

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Pełną wyzwań i satysfakcji pracę w super zespole

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

O nas

PICO Polska Spółka z o.o. jest Spółką z kapitałem zagranicznym. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją pomadek mlecznych - cukierków "krówek" i kontynuuje niespełna 60 letnią tradycję produkcji krówek w Głuchołazach. Jesteśmy producentem znanych od 55 lat w całej Europie ręcznie zawijanych krówek pod marką Sahne Muh Muhs.

Współpracujemy z dystrybutorem słodyczy i przekąsek na rynku niemieckim, dzięki czemu nasze wyroby trafiają do niemal wszystkich niemieckich odbiorców sieciowych.

O bezpieczeństwo naszych produktów dbamy pracując zgodnie z zasadami określonymi we wdrożonym systemie zarządzania jakością, certyfikowanym na zgodność ze standardem International Food Standard (IFS).

Na tę chwilę nasz zespół liczy 151 osób