Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

Poli

  • Wiejska 74, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Poli

Wiejska 74

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • czynności administracyjno-biurowe,

  • koordynacja obiegu dokumentów w firmie,

  • obsługa zamówień,

  • organizacja spotkań i podróży służbowych,

  • wsparcie organizacyjne dla kadry zarządzającej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • sumienność i dyspozycyjność,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • pakiet Benefit,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pracę w zgranym zespole,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Praca w Poli

  • codzienna realizacja zamówień dla dużych i znanych marek,

  • najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie termoformowania,

  • bycie częścią młodego, dynamicznie działającego zespołu,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i dostęp do specjalistycznej wiedzy,

  • okazja do rozwoju praktycznych umiejętności - nowoczesne systemy informatyczne, nauka języka angielskiego,

  • dodatkowe inicjatywy realizowane z myślą o pracownikach.

  • Jeśli chcesz być odpowiedzialny za tworzenie produktów, które trafiają do konsumentów na całym świecie i towarzyszą im w codziennym życiu, złóż swoje CV.