Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

STV POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 8006 500 brutto / mies.

STV POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Moniuszki 7

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji Zarządu oraz korespondencji;

  • Redagowanie pism, notatek i dokumentów;

  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej;

  • Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy oraz z firmami świadczącymi usługi na rzecz biura;

  • Pomoc i wsparcie we wszystkich działaniach Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego – warunek konieczny;

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Ecxel, Outlook) – warunek konieczny;

  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Asystenta Zarządu – warunek konieczny;

  • Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Inicjatywy w działaniu i samodzielności;

  • Umiejętności organizacji czasu pracy;

  • Dyskrecji i lojalności wobec firmy;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Zaangażowania, uczciwości i sumienności.

Mile widziane

  • Znajomość j. czeskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00;

  • Kompleksowe wdrożenie na zajmowane stanowisko poprzez wsparcie doświadczonego członka zespołu;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów;

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".