Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

STV POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 800–6 500
brutto / mies.
  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

STV POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Moniuszki 7

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji Zarządu oraz korespondencji;
  • Redagowanie pism, notatek i dokumentów;
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej;
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami firmy oraz z firmami świadczącymi usługi na rzecz biura;
  • Pomoc i wsparcie we wszystkich działaniach Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego – warunek konieczny;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Ecxel, Outlook) – warunek konieczny;
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Asystenta Zarządu – warunek konieczny;
  • Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Inicjatywy w działaniu i samodzielności;
  • Umiejętności organizacji czasu pracy;
  • Dyskrecji i lojalności wobec firmy;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Zaangażowania, uczciwości i sumienności.

Mile widziane

  • Znajomość j. czeskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00;
  • Kompleksowe wdrożenie na zajmowane stanowisko poprzez wsparcie doświadczonego członka zespołu;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Asystent/ka Zarządu, Moniuszki 7, Katowice