Oferta pracy

Asystent/-ka zarządu

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Posiadasz min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku asystenta/asystentki zarządu? Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? To właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do projektu !

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna Zarządu (prowadzenie kalendarzy, organizowanie spotkań/podróży służbowych)

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • pomoc w organizacji posiedzeń

  • reprezentowanie Zarządu w kontakcie zewnętrznym

  • pełnienie funkcji łącznika między Zarządem a innymi działami w firmie

  • tworzenie listów, prezentacji, raportów (zbieranie danych i analizowanie)

  • protokołowanie spotkań

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w międzynarodowej organizacji na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami, sprawami Zarządu (min. kilku członków)

  • umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • znajomość MS Office lub GSuite

  • otwartość na pracę stacjonarną

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta

  • zatrudnienie od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy