Oferta pracy

Asystent / ka Zarządu

KION Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Dystrybuowanie i prowadzenie korespondencji mailowej (głównie w języku angielskim bądź niemieckim)

  • Koordynowanie kalendarza i proaktywne wsparcie w codziennej pracy

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów z wykorzystaniem programów Excel i Power Point

  • Redagowanie pism i wiadomości służbowych oraz prowadzenie tłumaczeń w języku angielskim bądź niemieckim

  • Koordynacja wyjazdów służbowych

  • Organizacja wszelkich spaw oraz wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd firmy

  • Koordynacja i obsługa spotkań biznesowych (przygotowywanie sal konferencyjnych, zapewnianie odpowiedniego ich wyposażenia)

  • Wsparcie realizacji projektów marketingowych realizowanych przez firmę

  • Aktualizowanie informacji na stronach internetowych prowadzonych przez firmę

  • Wsparcie pracowników w zakresie bieżących prac administracyjnych

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz wysoką jakość komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie lub języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

  • Posiadanie wykształcenia wyższego

  • Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (konieczność znajomości programu Excel i Power Point)

  • Znajomość systemu SAP

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej także pod presją czasu

  • Umiejętność podejmowania własnych decyzji

  • Bycie osobą kreatywną, komunikatywną oraz otwartą w relacjach z innymi

  • Posiadanie wysokiej kultury osobistej

  • Bycie osobą elastyczną i umiejącą zachować w tajemnicy informacje poufne

To oferujemy

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój osobisty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • A nad resztą benefitów pracujemy :)

KION Polska sp. z o.o.

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz być częścią organizacji zorientowanej na technologię oraz chcesz mieć swój wkład w dalszy rozwój APLIKUJ do NAS!!

Prosimy o przesyłanie swojego cv w języku angielskim.

Aktualnie poszukujemy Asystentki/a Zarządu do nowo powstałej, nowoczesnej fabryki wózków widłowych. Jeżeli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubiącą pracować niezależnie w dynamicznym środowisku, to poszukujemy właśnie Ciebie!