Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu – Koordynator/ka biura

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ LEGNICKIE POLE sp. z o.o.O firmie

  • Legnickie Pole (pow. legnicki)

    Legnickie Pole (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja kalendarza oraz organizacja spotkań Zarządu

  • Uczestnictwo w zebraniach Zarządu i przygotowywanie notatek, protokołów i raportów na potrzeby Przełożonych

  • Obsługa dokumentacji oraz wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z realizowanymi projektami inwestycyjnymi

  • Weryfikację, edycję, formatowanie dokumentów, sporządzanie i redagowanie pism

  • Nadzór nad social media firmy oraz nad firmową stroną internetową

  • Współpraca z przedstawicielami prasy

  • Współudział w tworzeniu procedur funkcjonowania przedsiębiorstwa

  • Współudział w tworzeniu planów rocznych i wieloletnich przedsiębiorstwa

  • Współudział w tworzeniu sprawozdań z działalności przedsiębiorstwa

  • Wsparcie administracyjno-organizacyjne codziennej pracy pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania spółek prawa handlowego

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Office Outlook, Word, Excel, PowerPoint

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w przyjaznym, dynamicznym środowisku

  • Umowę o pracę

Informacje dodatkowe

Termin zakończenia składania ofert to 20.11.2020r.

Zaznaczamy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy