Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu - Koordynator/ka Biura

Partners Trust Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie, istniejącą na rynku polskim od ponad 20 lat. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w zakresie Executive Search i Leadership Consulting dla naszych partnerów biznesowych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Obecnie poszukujemy do naszego wrocławskiego biura kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu - Koordynator/ka BiuraNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • współpraca i wspieranie Zarządu w bieżących działaniach
  • zapewnienie sprawnie funkcjonującego biura (telefony, korespondencja)
  • organizacja i obsługa spotkań
  • organizacja podróży służbowych
  • przygotowywanie prezentacji i raportów
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i dyskrecja
  • komunikatywność i sumienność
  • proaktywność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań

OFERTA:

  • stabilna praca w przyjaznym, dynamicznym środowisku
  • umowa o pracę
  • opieka medyczna
  • biuro w centrum Wrocławia
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych dla klientów Partners Trust sp. z o.o. w ramach świadczonych przez tę spółę usług rekrutacyjnych, w tym wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych tym podmiotom.”

Zgodnie z artykułem 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L. 2016 Nr 119, str. 1), informujemy że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje, jak również, w zależności od zakresu wyrażonej przez Panią/Pana zgody, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w Partners Trust sp. z o.o., oraz u klientów Partners Trust sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy