Asystent/ka Zarządu

Nordglass Sp. z o.o.O firmie

Nordglass Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 11

Koszalin

Grupa AGC to wiodący na świecie dostawca szkła na potrzeby branży budowlanej oraz motoryzacyjnej, jeden z największych na świecie producentów szyb samochodowych.

Nordglass jako marka z ugruntowaną pozycja na rynku jest częścią grupy AGC.

Swoje unikalne doświadczenia NordGlass skutecznie łączy ze światowym standardem jakości AGC – koncernu, którego innowacyjne produkty gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo i najwyższy komfort podczas jazdy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent/ka ZarząduNumer ref.: miejsce pracy: Koszalin

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • wsparcie pracy i codziennego funkcjonowania Zarządu,
  • kontakt z klientami oraz współpracownikami firmy,
  • zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji,
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dbałość o prawidłowe i nienaganne funkcjonowanie biur,
  • obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych sekretariatu firmy i biura zarządu
  • współpraca z firmami kurierskimi i pocztą,
  • zakupy i zaopatrzenie biura zarządu,
  • segregacja, przechowywanie i archiwizacja dokumentów firmowych,
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych zarządu,
  • przygotowywanie pism i dokumentów oraz ich weryfikacja przed podpisem,
  • prowadzenie kalendarza prezesa zarządu
  • wsparcie obszaru systemów jakości

OCZEKUJEMY OD CIEBIE :

  • sumienności, zaangażowania, rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielności w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • błyskotliwości i charyzmy w codziennej pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • czynnego prawa jazdy kat B,
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalny
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową Multisport
  • przyjazny proces wdrażania na stanowisko

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy