Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

Buglo Play Sp. z o.o.

  • BoWiD 4, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

BoWiD 4

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (wysyłki pocztowe i kurierskie)

  • Przyjmowanie gości i interesantów (organizowanie noclegów, transferów, usług cateringowych)

  • Organizacja konferencji, spotkań, szkoleń, rezerwacje sal konferencyjnych

  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych i PKP, hoteli, wiz biznesowych, przygotowanie odpraw online)

  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów, w szczególności umów, podpisywanych przez Zarząd

  • Zamawianie art. biurowych i spożywczych

  • Segregacja i dystrybucja poczty elektronicznej

  • Drukowanie faktur, zbieranie opisów faktur od odpowiednich pracowników, rejestracja i skanowanie faktur z opisem

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i informacji na spotkania

  • Przygotowywanie prezentacji w Power Point na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobre umiejętności organizacyjne

  • Komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Excel, Power Point, Word)

  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju w strukturach dużej i stabilnej firmy

  • Świadczenia z funduszu ZFŚS m.in. bony pieniężne na święta, prezenty dla dzieci pracowników, dofinansowanie do wypoczynku pracowników itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Buglo Play Sp. z o. o. to wiodący producent profesjonalnych placów zabaw i siłowni plenerowych wywodzący się z Koszalina. Naszą misją jest tworzenie produktów, które inspirując do zabawy, przynoszą szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci. Wysoką jakość placów zabaw zawdzięczamy zespołowej pracy wykwalifikowanych specjalistów, których umiejętności są stale doskonalone.

Przewiń do profilu firmy