Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 190

Kraków

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o zatrudni osobę na stanowisko:

Obowiązki:

  • pomoc w wykonywaniu obowiązków służbowych Zarządu oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,
  • prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań biznesowych, kontakt z interesantami,
  • prowadzenie korespondencji, nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji wewnętrznej,
  • obsługa przesyłek kurierskich, pocztowych, prowadzenie spisu dokumentów,
  • obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub pokrewnym,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność planowania pracy własnej,
  • skrupulatność – praca z dużą ilością dokumentów,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • praca w godz.08.30-16.30 od pon do pt,
  • umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-982, Al. Jana Pawła II 190 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu, na które aplikuję, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190.Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Asystent/ka Zarządu.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy