Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Meating Point to restauracja samoobsługowa, o szerokim i zróżnicowanym menu, to miejsce gdzie na pierwszym miejscu stawia się jakość i świeżość produktów, komfort klienta i jego upodobania kulinarne. W związku z dynamicznym rozwojem sieci restauracji poszukujemy:

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Zarządu i pracowników w sprawach organizacyjnych i administracyjnych.

    Do obowiązków będzie należało m.in.:

    • Zarządzanie działalnością biznesową i operacyjną działu
    • Aktywne współtworzenie strategii biznesowej spółki oraz jej efektywne wdrażanie w oddziale
    • Nadzór nad przestrzeganiem standardów oraz procesów
    • Monitorowanie prowadzonych działań i wdrażanie ich na bazie efektywnych rozwiązań biznesowych
    • Realizacja zadań administracyjno-biurowych: redagowanie dokumentów oraz zarządzanie dokumentacją
    • Załatwianie spraw firmowych w urzędach
    • Prowadzenie ewidencji faktur i monitorowanie terminów płatności
    • Przygotowanie zestawień, raportów i prezentacji
    • Współpraca z Biurem Księgowo – Kadrowym
    • Organizowanie i koordynacja wyjazdów służbowych,
    • Organizowanie spotkań służbowych,  prowadzenie kalendarza służbowego,
    • Współtworzenie pozytywnego wizerunku spółki

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
    • Zdolność myślenia strategicznego i umiejętność pracy pod presją oczekiwań i czasu
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz menadżerskie
    • Wysoki poziom energii oraz samodzielności w działaniu
    • Bardzo Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel, Word)
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie– mile widziana

    Oferujemy:

    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, zarządzania zespołem
    • możliwość udziału w procesie rozwoju firmy i wpływu na jej kształt
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
    • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Meating Point” (zgodnie w Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2015 r. poz. 2135).