Asystent/ka Zarządu

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2018-03-27
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-04-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta – globalnego lidera w swojej branży poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu.
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. 180299/4152

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe wsparcie kadry kierowniczej,
    • ​prowadzenie niezbędnej dokumentacji ze spotkań Zarządu,
    • prowadzenie kalendarza Dyrektora Generalnego i administrowanie jego czasem,
    • organizowanie i rozliczanie podróży służbowych kadry kierowniczej,
    • sporządzanie raportów, zestawień i prezentacji,
    • koordynacja tłumaczeń,
    • organizacja wydarzeń, konferencji oraz spotkań z udziałem i na prośbę Zarządu,
    • prowadzenie wybranych projektów.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność obsługi komputera (pełny pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Power Point),
    • wysoki poziom zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych
    • inicjatywa i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferta obejmuje:

    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
    • przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • nowoczesne narzędzia pracy.