Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

Eheim Seating Sp. z o.o.O firmie

Eheim Seating Sp. z o.o.

Piastowska 8d

Zwierzyniec

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne wyszukiwanie projektów handlowych dostępnymi kanałami informacyjnymi przy użyciu dostarczanych narzędzi komunikacji i baz danych
  • Przygotowywanie ofert handlowych przy ścisłej współpracy z Działem Realizacji
  • Korespondencja z Kontrahentami
  • Archiwizacja dokumentów (papierowa i elektroniczna)
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa biura
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy i życzliwą obsługę gości
  • Bieżące wsparcie Zarządu Spółki

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Wysokie umiejętności obsługi, skutecznego wyszukiwania informacji na portalach informacyjnych branżowych
  • Wykształcenie wyższe / w trakcie studiów
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu zleconych zadań
  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego: poziom min. B1 język angielski będzie aktywnie używany w mowie i piśmie podczas kontaktów i spotkań handlowych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Współpracę z kadrą o bardzo dużym doświadczeniu rynkowym
  • Wdrożenie stanowiskowe wraz z niezbędnym zapleczem wiedzy technicznej
  • Możliwość rozwoju interdyscyplinarnego (trampolina doświadczeń i umiejętności)

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Jednoetapowy proces rekrutacyjny przy udziale Członka Zarządu

Eheim Seating Sp. z o.o. to krakowska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją krzeseł i foteli stadionowych. Od kilkunastu lat zajmujemy się pozyskiwaniem i obsługą największych klientów z rynku międzynarodowego pomagając stworzyć najlepsze obiekty sportowe na świecie oraz wprowadzając światowe trendy na Polski rynek.

Asystent/ka Zarządu, Piastowska 8d, Zwierzyniec, Kraków