Asystent/ka Zarządu

  • Kraków, Wieliczka, Skawina, małopolskie
  • Asystent
  • 19.02.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Przedsiębiorstwo budowlano – produkcyjne z ponad 25-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Skawina, Wieliczka

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie sprawnego i właściwego funkcjonowania sekretariatu,
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • ewidencja i rejestracja faktur zakupowych,
    • przygotowywanie i obsługa spotkań,
    • wsparcie kierownictwa firmy w realizacji codziennych obowiązków.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
    • mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności,
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471 jako Pracownicy budowlani Sp. z o.o.