Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Asystent/ka Zarządu

Iglotech Sp. z o.oO firmie

Iglotech Sp. z o.o

Toruńska 41

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • organizacja spotkań/konferencji dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • przygotowywanie umów, dokumentów, prezentacji

  • wsparcie Zarządu w kwestiach organizacyjnych, obiegu dokumentów, obiegu informacji

  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze zarządzania, ekonomii lub prawa)

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku administracyjno-biurowym

  • samodzielność w działaniu

  • dobra organizacja pracy

  • kompetencje interpersonalne

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu,

  • przyjazną, kameralną atmosferę pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Iglotech Sp. z o.o., Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, odznaczony wieloma nagrodami w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem SOLIDNA FIRMA oraz zarządzania zasobami ludzkimi SOLIDNY PRACODAWCA, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier

Przewiń do profilu firmy