Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

ZENIT sp. z o.o.O firmie

ZENIT sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 82/84

Łódź

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą, zajmującą się rewitalizacją własnych nieruchomości pofabrycznych w nowoczesne powierzchnie biurowe. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie w dzienniku korespondencji dokumentów przychodzących i wychodzących
  • Współpraca z działem płac w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Prowadzenie rozrachunków i przygotowywanie dokumentacji dla księgowości
  • Przygotowywanie płatności i nadzór nad należnościami, fakturowanie
  • Zarządzanie bazą kontrahentów
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji
  • Prowadzenie terminarza spotkań, powiadamianie o spotkaniach zainteresowanych
  • Przygotowanie i obsługa spotkań służbowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obszarze księgowo/kadrowym – mile widziane
  • Dobrej znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (Word, Excel, Poczta)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność, terminowość i dokładność
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie i pogodna osobowość
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy