Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

August Faller Sp. z o.o.

Nowy Józefów 64

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu

  • Nadzór nad dokumentami spółki, umowami z kontrahentami

  • Przygotowywanie sali konferencyjnej i obsługa gości

  • Rezerwacje hoteli, samochodów, biletów lotniczych, transfer Gości

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji

  • Obsługa połączeń przychodzących

  • Pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych

  • Kontakty z centralą w Niemczech

  • Obsługa poczty

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji,

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • wydłużona przerwa,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karnet Multisport,

  • dopłata do wypoczynku,

  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,

  • dopłata na Święta Wielkanocne,

  • premie za polecenia nowych pracowników,

  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),

  • imprezy integracyjne,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • owocowe środy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

"Lubię Fallera, ponieważ pracując w grupie możemy osiągnąć więcej, niż nam się śniło. Nazywamy to duchem pracy zespołowej!".

Giosue Di S.

Przewiń do profilu firmy