Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracy Zarządu
  • Prowadzenie kalendarzy i organizacja spotkań
  • Organizowanie podróży służbowych
  • Komunikacja z kontrahentami zewnętrznymi i współpracownikami wewnątrz firmy i grupy kapitałowej
  • Przygotowanie notatek i materiałów na spotkania
  • Tworzenie, tłumaczenie prezentacji
  • Raportowanie faktur, wydatków
  • Inne prace zlecone przez Członków Zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Proaktywność, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku asystenckim i/lub w sekretariacie

To oferujemy

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników,
  • Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych,
  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie lekowe - do 80% rabatu na leki na receptę
  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi
  • dostęp do platformy eTutor

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Asystent/ka Zarządu, Zbąszyńska 3, Bałuty, Łódź