Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu i skuteczne procesowanie spraw kierowanych do realizacji;

  • Weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów i redagowanie pism na potrzeby Zarządu;

  • Dbanie o wizerunek PGF S.A. poprzez kontakt z Klientami i Gośćmi firmy, (kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni);

  • Odpowiedzialność za zarządzanie kalendarzami spotkań Członków Zarządu;

  • Realizacja dodatkowych prac zleconych przez Członków Zarządu;

  • Współpraca z partnerami biznesowymi oraz ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w dużej organizacji;

  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz dynamika w wykonywanych działaniach;

  • Aktywna postawa, odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne zadania;

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe - do 89% rabatu na leki na receptę

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE.

Od 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy