Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 02.03.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUNDACJA JAŚ I MAŁGOSIA

    Fundacja JiM jest jedną z największych organizacji w Polsce działających na rzecz osób z autyzmem.
    Jeśli Twoim celem jest realizacja celów zawodowych w organizacji nastawionej na pomoc innym. DOŁĄCZ DO NAS!

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ASYSTENTA/KI ZARZĄDU
    (umowa na zastępstwo)

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie
    Numer referencyjny: HR/JiM/03-02/16
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu oraz zarządzanie nieruchomością użytkowaną przez Fundację.

    Główne zadania na stanowisku:

    • Udzielanie wsparcia sekretarskiego poprzez prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań, organizowanie podróży służbowych etc.
    • Obsługa korespondencji w całej organizacji, przychodzącej i wychodzącej zgodnie z istniejącymi procedurami
    • Obsługa sekretariatu Fundacji mi.in obsługa korespondencji, zamawianie artykułów biurowych
    • Administrowanie budynkiem m.in. dokonywanie przeglądów okresowych, nadzór nad firmą sprzątającą, podejmowanie działań w związku z awariami
    • Koordynowanie remontów i inwestycji budowlanych

    Poszukujemy kandydatów, których:

    • Cechuje ich proaktywna postawa, zaradność, dynamizm, inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz dobra organizacja pracy własnej w pracy wielozadaniowej
    • Posiadają doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku umożliwiające samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Potrafią współpracować w zespole
    • Posiadają znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych
    • Posiadają rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacji, w której funkcjonował system zarządzania jakością, z którego wynika umiejętność pracy zgodnie z istniejącymi procedurami
    • Pracę na umowę na zastępstwo
    • System wynagrodzenia adekwatny do pełnionych obowiązków
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę pośród ludzi pełnych pasji
    • Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM

    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego (warunek konieczny) z podaniem nr referencyjnego wskazanego powyżej za pomocą przycisku aplikowania w terminie 30 dni od dnia publikacji ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.)”.

    Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.