Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

ELPIE Sp. z o.o.O firmie

ELPIE Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Lublin

Elpie Sp. z o.o. - firma z branży elektro-energetycznej, prowadząca działalność wykonawczą i handlową, zatrudniająca około 100 pracowników, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • obsługa sekretariatu, Biura Zarządu
  • zarządzanie pocztą, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, ewidencja korespondencji
  • organizacja spotkań i wydarzeń firmowych, Walnych Zgromadzeń Wspólników Spółki
  • przygotowywanie pism, dokumentów, notatek służbowych
  • prowadzenie i kompletowanie zbiorów dokumentów w sekretariacie Zarządu
  • archiwizacja dokumentów Spółki
  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a innymi komórkami organizacyjnymi w Spółce
  • realizacja zadań związanych z przygotowaniem materiałów reklamowych
  • organizacja i zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe
  • realizacja zadań zleconych przez Zarząd, wsparcie przy bieżących projektach
  • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie lub pokrewne)
  • min. rok  doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość narzędzi MS Office oraz innych aplikacji biurowych
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista, doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań
  • zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą

Oferujemy;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez firmę ELPIE Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Inżynierska 3, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.). Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, jak również, że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez ELPIE Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy