Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

LUBELSKI PARK NAUKOWO -TECHNOLOGICZNY S.A.

Bohdana Dobrzańskiego 3

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą Biura Zarządu, zapewnienie właściwego przepływu: ustaleń, zaleceń oraz informacji pomiędzy działami Spółki

  • Prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa i organizacja spotkań wewnętrznych, zapewnienie najwyższych standardów obsługi gości Prezesa Zarządu

  • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i przepływ informacji w Spółce

  • Planowanie, przygotowanie i zapewnienie obsługi techniczno-organizacyjnej posiedzeń organów Spółki

  • Przygotowanie projektów uchwał, protokołów z posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia

  • Przygotowywanie pism, projektów dokumentów i analiz na potrzeby Zarządu

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej Spółki

  • Udzielanie niezbędnych informacji interesantom (obsługa telefoniczna i mailowa)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z organizacją pracy Biura Zarządu

  • Płynna obsługa komputera (MS Office, Internet, etc.);

  • Znajomość ogólnych zasad redagowania pism o zróżnicowanym charakterze

  • Umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie oraz ustalania priorytetów

  • Wysokie standardy etyczne, dyskrecja, umiejętność zachowania poufności

  • Profesjonalny wizerunek i wysoka kultura osobista, znajomość zasad savoir – vivre w biznesie

  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz terminowość

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań i umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

  • Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, pakiet medyczny

  • Ciekawą, stabilną pracę w pozytywnym zespole, w środowisku innowacji, pełną wyzwań i jasno określonych możliwości rozwoju

  • Dodatkowe świadczenia świąteczne

O nas

Zadaniem Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego S.A. jest ułatwianie przepływu wiedzy między biznesem a nauką. Nasz zespół pomaga początkującym przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu własnej działalności oraz w transferze technologii. Udostępniamy nieruchomości i infrastrukturę techniczną zapewniając przedsiębiorcom korzystne warunki prowadzenia działalności. LPNT wspiera rozwój Województwa Lubelskiego przez stworzenie platformy dla współpracy lubelskich uczelni, przedstawicieli biznesu i środowiska start-up.