Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Zarządu

Carmel Trans Grzegorz SimO firmie

  • Mełgiewska 30F
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Carmel Trans Grzegorz Sim

Mełgiewska 30F

Lublin

CARMEL TRANS od 5 lat jest dynamicznie rozwijającą się Firmą w branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja w ruchu międzynarodowym oraz krajowym.

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz wykształcenie  wyższe (administracja, rachunkowość itp.),
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel),
  • Biegle posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • Kreatywność i samodzielność w pracy jest Twoją mocną stroną,
  • Jesteś osobą z wysoką kultura osobistą,
  • W każde zadanie zaangażujesz się na 100%,
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Aktywnie korzystasz z prawa jazdy kat. B  - mile widziane,

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie Zarządu w bieżących działaniach,
  • Kompleksowa obsługa administracyjna biura,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w tym korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo - księgowym,
  • Kompletowanie dokumentów transportowych CMR,
  • Rozliczanie kosztów delegacji pracowników,
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji urzędowej oraz kontakt z instytucjami: US, ZUS, GUS,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy,
  • Przygotowywanie raportów i analiz (Excel),

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowa o pracę na cały etat,
  • elastyczny system pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
  • dodatkowy pakiet socjalny, m. in. ubezpieczenie medyczne,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,

Ogłoszenie archiwalne