Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

PerMont GruppeO firmie

  • Neu-Isenburg, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Grupa PERMONT - duża firma budowlana z 20-letnią tradycją na rynku niemieckim, w związku z nieustannym rozwojem poszukuje:

ASYSTENTA / TKI ZARZĄDU

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie spotkań w kalendarzach członków Zarządu
  • samodzielne prowadzenie sekretariatu i recepcji, obsługa klientów i gości firmowych
  • odpowiedzialność za sprawny przepływ informacji i dokumentów w organizacji
  • redagowanie pism, raportów, prezentacji, instrukcji, notatek i innych dokumentów wewnętrznych
  • planowanie i organizacja podróży służbowych, w tym rozliczanie kosztów podróży
  • wspieranie działu marketingu w promocji i tworzeniu dobrego wizerunku firmy
  • udział w organizacji szkoleń, spotkań biznesowych i imprez firmowych (w tym wyjazdowych)
  • utrzymywanie magazynu gadżetów marketingowych
  • wspieranie Zarządu w bieżących projektach i zadaniach specjalnych
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wykształcenie co najmniej średnie - branża ekonomiczna lub pochodna
  • min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku
  • j. niemiecki w mowie i piśmie na poziomie B1 lub wyższym
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MsOffice
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność redagowania pism
  • zdolności analityczne
  • wysoka kultura osobista
  • doskonała organizacja pracy własnej, komunikatywność
  • multitasking, samodzielność i dokładność
  • proaktywność, dyspozycyjność, zaangażowanie i dyskrecja

Co proponujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminowo wypłacane, wysokie wynagrodzenie
  • premia roczna po okresie wdrożenia
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia
  • dostęp do szkoleń
  • udział w wydarzeniach firmowych

Więcej informacji na nasz temat na www.permont.eu

Ogłoszenie archiwalne