Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koncern FSM posiada bogate zaplecze technologiczne i techniczne w zakładach zlokalizowanych w Chinach, Kanadzie, Francji i Polsce, gdzie produkowane są wyspecjalizowane produkty - formy wtryskowe  do gumy oraz tworzyw sztucznych, maszyny specjalnego przeznaczenia oraz całe linie produkcyjne dla globalnych odbiorców z branży automotive.

    W polskim Oddziale, założonym w 2014 roku w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania europejskich klientów, z powodzeniem realizujemy obsługę sprzedażową oraz serwisową produktów koncernu na całym Starym Kontynencie. Naszym najważniejszym aktywem są ludzie - zespół tworzą młodzi i ambitni  pracownicy, który doskonale łączą efektywność pracy, fachowość, interdyscyplinarność z modelem pracy zespołowej.

    Obecnie, w związku z planowanym rozszerzeniem działalności polskiego oddziału o produkcję maszyn oraz linii produkcyjnych, poszukujemy pracowników chcących rozwijać się zawodowo, zdobywać międzynarodowe doświadczenie oraz wraz z nami budować przyszłość naszej firmy.

    Dołącz do Nas już dziś!
    Miejsce pracy: Niepołomice

    Opis Stanowiska:

    • Dbanie o sprawne i prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu.
    • Prowadzenie kalendarza spotkań.
    • Planowanie podróży służbowych, wsparcie w obszarze rozliczania delegacji.
    • Organizowanie i koordynowanie spotkań biznesowych.
    • Planowanie i realizacja zakupów administracyjnych.
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
    • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
    • Sporządzanie raportów kasowych.
    • Wspieranie pozostałych działów firmy oraz realizowanie bieżących zadań.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
    • Wielozadaniowość oraz doskonała umiejętność organizacji pracy.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj