Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Zarządu

Bech Packaging Sp.z o.o.O firmie

  • Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i organizacja pracy biura (wsparcie administracyjne, koordynacja połączeń telefonicznych oraz korespondencji, opieka nad obiegiem dokumentacji w firmie)
  • planowanie, organizowanie formalnych posiedzeń i innych spotkań z udziałem Zarządu oraz zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi spotkań w firmie
  • organizowanie podróży służbowych, eventów firmowych oraz targów
  • przygotowanie sprawozdań, dokumentów firmowych, raportów i protokołów ze spotkań
  • zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły
  • koordynacja działań marketingowych
  • archiwizacja dokumentów
  • inne prace zlecone przez Zarząd

Nasze wymagania

  • jesteś osobą zorganizowaną, punktualną i samodzielną
  • cechuje Cię dokładność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera pracy
  • dofinansowania do kursów językowych
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie grupowe
  • zwrot kosztów dojazdu

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Asystent/ka Zarządu, Nowy Tomyśl