Oferta pracy

Asystent/-ka Zarządu

Grupa DBK

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie działu w codziennych zadaniach administracyjno - biurowych

  • Rozliczanie i nadzór nad obiegiem faktur

  • Nadzór nad obiegiem korespondencji firmowej

  • Współpraca z dostawcami usług, rozliczenia, kontrola przepływu dokumentów

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Nadzór nad materiałami eksploatacyjnymi

  • Wsparcie Działu Handlowego w administracji i archiwizacji dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Excel, Word)

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na zastępstwo - 2 lata

  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole

  • Urozmaicony zakres realizowanych zadań

  • Możliwość rozwoju, oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy