Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o mocnej, ugruntowanej pozycji na rynku, którą potwierdzają osiągane wyniki oraz wiele prestiżowych nagród.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Wspieranie Zarządu w realizacji codziennych zadań
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej
  • Znajomość zagadnień budowlanych – pomoc przy projekcie rozbudowy firmy
  • Negocjacje umów, w tym z kontrahentami zagranicznymi
  • Współpraca z kancelarią prawną
  • Współpraca z działami firmy, m.in.: handlowym, finansowym, kontrolingu, produkcji
  • Koordynacja imprez targowych, handlowych, itp.
  • Organizacja pracy Zarządu
  • Prowadzenie kluczowej korespondencji
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i oprogramowania ERP
  • Znajomość zagadnień z zakresu księgowości, kontrolingu, organizacji pracy, systemu ISO
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie wyższe
  • Zaangażowanie, samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy własnej i ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne