Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

Weegree

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa biura - samodzielne stanowisko.

  • Wsparcie prezesa w prowadzeniu kalendarza.

  • Organizowanie oraz obsługa spotkań.

  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej, zarządzanie dokumentacją (segregowanie, archiwizowanie, itd.).

  • Możliwy udział w eventach i akcjach promocyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność skutecznego ustalania priorytetów.

  • Bardzo wysokie kompetencje interpersonalne.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel, Word, Power Point.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

  • Bardzo samodzielne stanowisko, dużą swobodę w działaniu.

  • Pracę w systemie hybrydowym.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Pracę w centrum Opola.

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie w okresie wdrożeniowym.

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie w biurze lub on-line

3

Formalności związane z zatrudnieniem

Praca od zaraz!

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, która szuka wyzwań, nie czekaj. Aplikuj już dziś!

Kontakt telefoniczny +48 604 742 505

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy