Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym. Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

ZADANIA:

Asystent/ka naszego Zarządu to „człowiek orkiestra”, zna się na wszystkim, profesjonalnie wspiera Członków Zarządu w codziennej pracy.

Główne obszary odpowiedzialności na tym stanowisku to:

  • zarządzanie kalendarzem Dyrektorów oraz organizowanie ich podróży służbowych
  • nadzór nad przepływem informacji, obiegiem dokumentów i korespondencją wewnętrzną oraz zewnętrzną
  • przygotowywanie prezentacji biznesowych
  • organizacja spotkań, konferencji i wydarzeń firmowych
  • uczestnictwo w ciekawych projektach międzydziałowych
  • wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektorów w zgodzie z priorytetami wynikającymi z zakresu obowiązków.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • otwartość w komunikacji i umiejętność budowania relacji
  • inicjatywa, dynamizm w działaniu i przedsiębiorczość
  • rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERTA NIVEA:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowym środowisku, także na innych stanowiskach, pakiet szkoleń oraz kompleksowy program wdrożeniowy
  • Bogaty pakiet benefitów: m. in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny; ubezpieczenie NWW, Przedszkole NIVEA, kafeteria benefitów wraz z kartą Multisport, sklepik NIVEA, przyjazne i nowoczesne miejsce pracy wraz z kantyną i salą fitness oraz inne.
NIVEA POLSKA, POZNAŃ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy