Oferta pracy

Asystent/ka zarządu

Tigura Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dla naszego Partnera – globalnej firmy oferującej usługi logistyczne - poszukujemy
Kandydata/ki na stanowisko:

Asystent/ka zarząduNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań
OPIS STANOWISKA:
  • Kontakt i organizacja pracy zarządu w tym zarządzanie kalendarzem spotkań, konferencji, szkoleń i wyjazdów służbowych;
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Dbałość o terminowość i prawidłowy przebieg dokumentacji wewnątrz organizacji;
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji, analiz, tłumaczeń, raportów;
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd.
OCZEKIWANIA:
  • Warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna (A2-B1) znajomość języka niemieckiego;
  • Chęć rozwoju, motywacja i pozytywne nastawienie;
  • Elastyczność i dyspozycyjność;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu osobowego.
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Asystentki Biura/Zarządu.
KLIENT OFERUJE:
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się globalnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, kształtujące się na poziomie 4800-7000 zł brutto;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania;
  • Możliwość otrzymania samochodu służbowego;
  • Docenienie pracy w postaci premii finansowych;
  • Szkolenia wdrażające w pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy