Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Konwerga sp. z o.o.

Asystent/ka Zarządu

Konwerga sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • Janikowska 21, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Janikowska 21

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby wspierającej nasze działania w zakresie komunikacji oraz współudział w spotkaniach biznesowych. Ponadto do zadań nowo zatrudnionej osoby będzie należała pomoc w przygotowywaniu ofert i projektów ze strony edycyjnej i kompletacji dokumentów. W zakresie obowiązków będzie także wykonywanie innych prac biurowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność pracy na komputerze i w sieci Internet

  • znajomość pakietu MS Office

  • dyspozycyjność, a w tym gotowość na wyjazdy zagraniczne

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności komunikacyjne oraz organizacyjnie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • miła prezencja

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Mile widziane

  • znajomość Prawa zamówień publicznych

  • znajomość normy ISO 9001

  • znajomość przepisów związanych z administrowaniem danymi osobowymi

To oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wyróżnianej nagrodami za dynamiczny rozwój. Chcielibyśmy zatrudnić osobę spełniającą nasze wymagania, której będzie zależało na długotrwałej współpracy. Zapewniamy szkolenia, pracę w młodym, zgranym zespole oraz komfortowe warunki pracy w naszym budynku biurowym.

Po okresie próbnym zatrudniamy na stałą umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy renomowanym integratorem systemów teleinformatycznych wyspecjalizowanym w zaawansowanych systemach teletransmisyjnych przewodowych i bezprzewodowych. Działamy również w obszarze cyfrowego monitoringu wizyjnego oraz dostarczamy systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego.

W krótkim czasie staliśmy się jednym z liderów w naszej branży. Staramy się zawsze być o krok przed innymi.

Dbamy o rozwój naszych pracowników dając im duże możliwości rozwoju.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na: https://konwerga.pl/

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje