Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

NIVEA Polska Sp. z o.o.

  • Gnieźnieńska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Gnieźnieńska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Asystent/ka naszego Zarządu to „człowiek orkiestra”, zna się na wszystkim, profesjonalnie wspiera naszych Członków Zarządu w codziennej pracy.

  • W szczególności odpowiada za:

  • zarządzanie kalendarzem Członków Zarządu oraz organizowanie ich podróży służbowych,

  • nadzór nad przepływem informacji, obiegiem dokumentów i korespondencją wewnętrzną oraz zewnętrzną,

  • przygotowywanie prezentacji oraz spotkań, konferencji i wydarzeń firmowych

  • uczestnictwo w ciekawych projektach firmowych

  • wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektorów w zgodzie z priorytetami wynikającymi z zakresu obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office - szczególnie Outlook, Power Point, Teams)

  • otwartość w komunikacji i umiejętność budowania relacji

  • inicjatywa, dynamizm w działaniu i przedsiębiorczość

  • rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowym środowisku, pakiet szkoleń oraz kompleksowy program wdrożeniowy

  • Bogaty pakiet benefitów: m. in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny; ubezpieczenie NWW, PPE, Przedszkole NIVEA, kafeteria benefitów wraz z kartą Multisport, sklepik NIVEA, przyjazne i nowoczesne miejsce pracy wraz z kantyną i salą fitness oraz inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z HR Business Partnerem

2

rozmowa z Dyrektor-em/-ami

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Przewiń do profilu firmy