Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

TaxCoach Sp. z o.o.

Wierzbięcice 44A

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i prowadzenie kalendarza oraz wsparcie Zarządu w kwestiach organizacyjnych i biznesowych

  • Dbanie o komunikację z partnerami biznesowymi

  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a pozostałymi Działami firmy

  • Zbieranie danych, analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Umiejętność sprawnego organizowania zadań

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Jesteś osobą samodzielną i potrafisz ustalać priorytety zadań

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • Przyjazną atmosferę w pracy

TaxCoach, to kancelaria księgowo-rachunkowa oparta o ekspertów, oraz zaangażowanie zespołu. Stawiamy na pracowitych i doświadczonych ludzi po to, aby oferować naszym klientom światowy poziom usług. Obsługujemy firmy polskie i europejskie np. z Anglii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Francji, Holandii, ale też mamy znaczny portfel klientów z tak odległych kierunków, jak Chiny, Japonia czy Iran. Nasz profesjonalizm został dostrzeżony przez spółki z różnych sektorów gospodarki z wielu rynków.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi dobrze? To doskonale!