Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

DELTAFON sp. z o.o.O firmie

  • Palacza 13
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

DELTAFON sp. z o.o.

Palacza 13

Poznań

Firma z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca usługi z zakresu projektowania i  budowy sieci światłowodowych.

Opis stanowiska

  • wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach
  • bieżące zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi biura
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • nadawanie i przyjmowanie firmowej korespondencji
  • tworzenie pism, prezentacji oraz raportów
  • zarządzanie dokumentacją firmową (porządkowanie oraz archiwizacja)

Wymagania

  • dobrej znajomość obsługi programów: MS Word, Excel
  • wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych
  • skrupulatności i odpowiedzialności
  • wysokiej kultury osobistej

*mile widziani studenci zaoczni bądź absolwenci kierunku Administracja

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę, tworzoną przez młody zespół
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy