Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Zarządu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw
    ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

     Obecnie poszukuje kandydata do pracy na stanowisko
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne Zadania:

    • Organizacja i koordynacja posiedzenia organów firmy, przygotowywanie prezentacji, raportów oraz protokołów ze spotkań, także w języku angielskim
    • Bieżące wsparcie Członków Zarządu w przygotowaniu materiałów, danych oraz prezentacji na posiedzenia.
    • Redagowanie oraz weryfikacja pod względem merytorycznym materiałów i raportów pozyskanych od Dyrektorów Biur na cykliczne spotkania zarządu w języku polskim i angielskim.
    • Nadzorowanie wdrażania listy zadań zleconych przez Zarząd oraz monitorowanie stanu wykonania rekomendacji.
    • Współtworzenie regulacji, procedur oraz archiwizację kluczowej dokumentacji Zarządu spółek.
    • Przygotowywanie projektów odpowiedzi w języku polskim i angielskim na kluczowe pisma regulatorów krajowych i zagranicznych takich jak: UKNF, MF, UOKiK.
    • Obsługa spotkań oraz podróży służbowych Zarządu.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: filologia, finanse, ekonomia).
    • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowiskach asystenckich w biurze Zarządu lub w działach finansowych.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny.
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Outlook, Excel i PowerPoint.
    • Rozwiniętych umiejętności organizacyjnych.
    • Samodzielności i inicjatywy w działaniu.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym.
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach  i doskonalenia języków obcych.
    • Bogaty pakiet socjalny, w postaci m.in. Lux Med.-u, karty OK System, dofinansowania do wypoczynku oraz bonów świątecznych.
    • Przyjazną atmosferę i możliwość relaksu w specjalnie do tego przeznaczonym relax roomie (wyposażonym m.in. w piłkarzyki, fotel masujący, etc.)
    • Dobrą lokalizację pracy (Poznań, Nowe Miasto).

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych – Concordia Polska TUW, z siedzibą przy ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.