Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Zarządu

  • Pruszków, Nadarzyn (pow. pruszkowski), Sękocin Stary (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASTRA S.A.

    Astra S.A – lider w branży artykułów szkolnych i biurowych – w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje:

    Miejsce pracy: Pruszków, Nadarzyn (pow. pruszkowski), Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnianie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu
    • Administracyjne wsparcie biura zarządu firmy (prowadzenie terminarza Członków Zarządu, umawianie i obsługę spotkań według skali priorytetów, obsługę rozmów telefonicznych biura, organizowanie i rozliczanie delegacji i wydatków służbowych)
    • Przyjmowanie i obsługa gości Członków Zarządu
    • Zarządzanie korespondencją, dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów w spółce
    • Dbałość o sprawne funkcjonowanie i zaopatrzenie biur
    • Sporządzanie zlecanych przez Zarząd raportów i zestawień, przygotowywanie prezentacji
    • Przygotowywanie materiałów, koordynację, obsługę i protokołowanie posiedzeń Zarządu
    • Realizację innych zadań zleconych przez Zarząd spółki
    • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Lojalność, dyskrecja oraz wysoka komunikatywność
    • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów
    • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Dyspozycyjność
    • Rzetelność oraz własna inicjatywa w działaniu
    • Wysoka kultura osobista
    • Chęć do nauki nowych zadań
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
    • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
    • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.