Asystent/ka Zarządu

KronospanO firmie

Rekrutacja zdalna

Kronospan

Pustków Osiedle 59 G

Pustków-Osiedle (pow. dębicki)

Kronospan to wiodący producent paneli i płyt drewnopochodnych dla budownictwa i meblarstwa, a także komponentów do ich produkcji. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w 7 w Polsce: w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu i Pustkowie.

Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej
i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Bądź liderem,
nie naśladowcą!

Asystent/ka ZarząduNumer ref.: nr ref. APU 07/2020

Zadania:

  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu
  • prowadzenie korespondencji, segregowanie i archiwizacja dokumentów
  • tłumaczenie korespondencji i dokumentacji
  • przygotowywanie dokumentacji na spotkania z klientami i dostawcami
  • organizacja podróży służbowych Zarządu
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • dbanie o sprawny przebieg informacji wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem Office
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość wykorzystywania umiejętności językowych w codziennej pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy w kraju i za granicą

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy