Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

Kronospan

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kronospan

59

Pustków-Osiedle (pow. dębicki)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu

  • prowadzenie korespondencji, segregowanie i archiwizacja dokumentów

  • tłumaczenie korespondencji i dokumentacji

  • przygotowywanie dokumentacji na spotkania z klientami i dostawcami

  • organizacja podróży służbowych Zarządu

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

  • dbanie o sprawny przebieg informacji wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość programu Excel i Word

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • opieka mentora podczas procesu onboardingu

  • rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Kronospan

Kronospan to wiodący producent paneli i płyt drewnopochodnych dla budownictwa i meblarstwa, a także komponentów do ich produkcji. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w 7 w Polsce: w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu i Pustkowie.

Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej

i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Przewiń do profilu firmy