Asystent/ka Zarządu (Recepcja)

  • Wrocław, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (okolice Wrocławia)
    Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych.
    Zatrudniamy blisko 600 pracowników.

    Aktualnie realizujemy nowe inwestycje więc jeśli szukasz miejsca
    gdzie dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i możliwości jest
    na pierwszym miejscu – to właśnie MY.

    Chcesz uczestniczyć w rozwijaniu naszej firmy? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu!

    JEŚLI:

    • zdobyłeś/aś pierwsze doświadczenie w administracji – mile widziane
    • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
    • znasz bardzo dobrze pakiet MS Office (Word, Outlook, PowerPoint, Excel)
    • masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
    • efektywnie zarządzasz sobą w czasie
    • cechuje cię: komunikatywność, samodzielność, dokładność i sumienność
    • potrafisz szybko reagować w nagłych sytuacjach

                           TAK MOŻE WYGLĄDAĆ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wykonywanie zadań administracyjnych
    • obsługa korespondencji oraz koordynowanie przepływu dokumentów
    • organizacja podróży służbowych i rozliczanie delegacji
    • organizacja i obsługa spotkań biznesowych
    • dbanie o wizerunek firmy
    • wsparcie działu ZZL w bieżących zadaniach

    CHCESZ SIĘ WIĘCEJ O NAS DOWIEDZIEĆ?

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    I odwiedź nas: www.stelweld.com.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    OFERUJEMY:

    • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
    • ciekawe wyzwania zawodowe
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.
    • atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
    • przyjazną atmosferę pracy
    • stabilne zatrudnienie

          ZAINTERESOWAŁO CIĘ OGŁOSZENIE?

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

    Prosimy o dołączenie do CV :
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

    Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.