Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Zarządu

LAGRIS Sp. z o.o.

  • Rokietnica (pow. poznański)

    Rokietnica (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania to pełna odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Biura Zarządu, a w szczególności:

  • zarządzanie kalendarzem Członków Zarządu oraz kluczowych managerów, umawianie i organizacja spotkań oraz organizacja posiedzeń zarządu i wspólników

  • opieka nad gośćmi wizytującymi firmę

  • organizacja wyjazdów służbowych Zarządu oraz nadzór nad przebiegiem podróży służbowych

  • przygotowywanie prezentacji, dokumentów i materiałów na spotkania biznesowe

  • redagowanie pism związanych z pracą Biura Zarządu

  • obsługa połączeń telefonicznych, korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz przesyłek kurierskich i pocztowych

  • dbanie o bieżące zaopatrzenie i realizacja innych zamówień wg potrzeb zarządu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku jako Asystent/ka Zarządu lub przy pracach związanych z obsługą Zarządu lub Rad Nadzorczych

  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności doświadczenie w tworzeniu prezentacji w Power Point

  • praktyczna znajomość procedur i standardów biznesowych

  • umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów

  • profesjonalizm, wysoka kultura osobista, takt oraz dyskrecja

  • elastyczność działania oraz szybka adaptacja do zmieniających się warunków

  • doskonała organizacja pracy własnej, w tym zarządzanie zmieniającymi się priorytetami oraz praca nad kilkoma zadaniami jednocześnie

  • umiejętność budowania relacji z osobami na różnych szczeblach struktury organizacyjnej

  • skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w 100% z biura w Rokietnicy k. Poznania

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację telefoniczną i bezpośrednią z gośćmi lub korespondencję mailową

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Odpowiedzialne stanowisko blisko zarządu

  • Dużą samodzielność i niezależność działania

  • Płaską strukturę organizacyjną umożliwiającą płynny kontakt ze wszystkimi współpracownikami

  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach związanych z rozwojem firmy

pełni funkcję centrum usług wspólnych dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej. Zajmujemy się poszukiwaniem atrakcyjnych inwestycji w obszarze nieruchomości komercyjnych. Oprócz tego współpracujemy z firmami w zakresie udziału kapitałowego w funkcjonujących spółkach, nabywania obligacji oraz innych udziałów uczestnictwa w polskich i zagranicznych spółkach prawa handlowego.

Przewiń do profilu firmy